خبرگزاری شرکت مهندسی فناوری فراست

نگاهی به فیلترینگ در برخی از کشورها

گسترش اینترنت باعث شد تا طیف وسیعی از اطلاعات بدون هیچ محدودیتی وفراتر از مرزهای جغرافیای در سراسر جهان منتشر شود و به نحو چشمگیری به یک رسانه ارتباطی واطلاعاتی تبدیل گردد .

(بیشتر…)

حافظه RAM گوشی چیست

حافظه RAM در گوشی از نظر ظاهر با رم کامپیوتر خیلی فرق می کند ، درون کامپیوتر شما پین های رم را می بینید اما توی مادربورد گوشی خبری از ماژول و کلی چیپ روی اون نیست ، حافظه RAM گوشی گلکسی اس ۵ رو می توانید در عکس زیر ببینید . چیپ قرمز حافظه RAM گلکسی اس ۵ به شماره قطعه Elpida FA164A2PM می باشد که روی مادربورد گوشی HTC One M8 موجود است . زیر همین RAM ، پردازنده قرار دارد .

(بیشتر…)

POP3 ،IMAP و Exchange

امروزه سرویس‌های ایمیل‌ فراوانی وجود دارد و حتی می‌توان در صورت خرید یک دامنه و فضا در اینترنت، ایمیل اختصاصی خود را ایجاد کرد. ارسال و دریافت ایمیل در نوشتن و کلیک روی کلید ارسال و همچنین چک کردن موارد موجود در صندوق ورودی خلاصه شده است، در حالی که در پشت پرده فرآیند‌های بسیاری در جریان است تا یک ایمیل دریافت و ارسال شود. فرقی نمی‌کند از سرویس‌های نام‌آشنا چون یاهو، آتلوک و جیمیل استفاده کنید یا سرویس ایمیل وب‌سایت خود را بصورت روزمره بکار گیرید. در صورتی که اقدام به استفاده از نرم‌افزار‌های مدیریت ایمیل نمایید، با گزینه‌ها و مواردی روبرو خواهید شد که هر یک معنی و مفهوم خاصی دارند. در ادامه به بررسی و توضیح شماری از مفاهیم گنگ اما پرکاربرد مورد استفاده در ایمیل خواهیم پرداخت.

(بیشتر…)